Код зони 020 / +38220Код зони:020     (+38220)
Місто або регіон:Podgorica, Danilovgrad, Kolašin

Країна:

ЧорногоріяПрефікс 020 - це код міста Podgorica, Danilovgrad, Kolašin. Podgorica, Danilovgrad, Kolašin знаходиться в Чорногорія. Якщо, перебуваючи в Чорногорія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Podgorica, Danilovgrad, Kolašin, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Чорногорія починається з +382, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Podgorica, Danilovgrad, Kolašin, потрібно додати до такого номера префікс +38220.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +38220, що додається як префікс до телефонного номера в Podgorica, Danilovgrad, Kolašin, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0038220.
Визначник номера телефону


Код зони 020 / +38220 (Чорногорія)