Код зони 027 / +2727Код зони 027 / +2727 (Півде́нно-Африка́нська Респу́бліка (ПАР))


Префікс 027 - це код міста Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth). Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth) знаходиться в Півде́нно-Африка́нська Респу́бліка (ПАР). Якщо, перебуваючи в Півде́нно-Африка́нська Респу́бліка (ПАР), користувач бажає зателефонувати абоненту в Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth), окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Півде́нно-Африка́нська Респу́бліка (ПАР) починається з +27, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth), потрібно додати до такого номера префікс +2727.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +2727, що додається як префікс до телефонного номера в Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth), на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 002727.
Визначник номера телефону


Код зони 027 / +2727