Код зони 035 / +6335Код зони:035     (+6335)
Місто або регіон:Negros Oriental, Siquijor

Країна:

Філіппіни


Код зони 035 / +6335 (Філіппіни)


Префікс 035 - це код міста Negros Oriental, Siquijor. Negros Oriental, Siquijor знаходиться в Філіппіни. Якщо, перебуваючи в Філіппіни, користувач бажає зателефонувати абоненту в Negros Oriental, Siquijor, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Філіппіни починається з +63, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Negros Oriental, Siquijor, потрібно додати до такого номера префікс +6335.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +6335, що додається як префікс до телефонного номера в Negros Oriental, Siquijor, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 006335.
Визначник номера телефону