Код зони 04 / +604Код зони:04     (+604)
Місто або регіон:Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak

Країна:

Малайзія


Код зони 04 / +604 (Малайзія)


Префікс 04 - це код міста Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak. Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak знаходиться в Малайзія. Якщо, перебуваючи в Малайзія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Малайзія починається з +60, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak, потрібно додати до такого номера префікс +604.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +604, що додається як префікс до телефонного номера в Perlis, Kedah, Penang, Pengkalan Hulu, Perak, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00604.
Визначник номера телефону