Код зони 051 / +38551Код зони:051     (+38551)
Місто або регіон:Primorje-Gorski Kotar

Країна:

Хорватія


Код зони 051 / +38551 (Хорватія)


Префікс 051 - це код міста Primorje-Gorski Kotar. Primorje-Gorski Kotar знаходиться в Хорватія. Якщо, перебуваючи в Хорватія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Primorje-Gorski Kotar, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Хорватія починається з +385, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Primorje-Gorski Kotar, потрібно додати до такого номера префікс +38551.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +38551, що додається як префікс до телефонного номера в Primorje-Gorski Kotar, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0038551.
Визначник номера телефону