Код зони 064 / +6364Код зони:064     (+6364)
Місто або регіон:Cotabato, Maguindanao, Sultan Kudarat

Країна:

Філіппіни


Код зони 064 / +6364 (Філіппіни)


Префікс 064 - це код міста Cotabato, Maguindanao, Sultan Kudarat. Cotabato, Maguindanao, Sultan Kudarat знаходиться в Філіппіни. Якщо, перебуваючи в Філіппіни, користувач бажає зателефонувати абоненту в Cotabato, Maguindanao, Sultan Kudarat, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Філіппіни починається з +63, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Cotabato, Maguindanao, Sultan Kudarat, потрібно додати до такого номера префікс +6364.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +6364, що додається як префікс до телефонного номера в Cotabato, Maguindanao, Sultan Kudarat, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 006364.
Визначник номера телефону