Код зони 07 / +9717Код зони 07 / +9717 (Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ))


Префікс 07 - це код міста Ras Al Khaimah. Ras Al Khaimah знаходиться в Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ). Якщо, перебуваючи в Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ), користувач бажає зателефонувати абоненту в Ras Al Khaimah, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) починається з +971, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Ras Al Khaimah, потрібно додати до такого номера префікс +9717.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +9717, що додається як префікс до телефонного номера в Ras Al Khaimah, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 009717.
Визначник номера телефону