Код зони 0754 / +61754Код зони:0754     (+61754)
Місто або регіон:Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture

Країна:

АвстраліяПрефікс 0754 - це код міста Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture. Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture знаходиться в Австралія. Якщо, перебуваючи в Австралія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австралія починається з +61, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, потрібно додати до такого номера префікс +61754.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +61754, що додається як префікс до телефонного номера в Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0061754.
Визначник номера телефону


Код зони 0754 / +61754 (Австралія)