Код зони 09 / +9719Код зони:09     (+9719)
Місто або регіон:Fujairah

Країна:

Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ)


Код зони 09 / +9719 (Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ))


Префікс 09 - це код міста Fujairah. Fujairah знаходиться в Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ). Якщо, перебуваючи в Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ), користувач бажає зателефонувати абоненту в Fujairah, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) починається з +971, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Fujairah, потрібно додати до такого номера префікс +9719.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +9719, що додається як префікс до телефонного номера в Fujairah, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 009719.
Визначник номера телефону