Код зони 212 / +1212Код зони:212     (+1 212)
Місто або регіон:New York

Країна:

Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США)


Код зони 212 / +1212 (Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США))


Префікс 212 - це код міста New York. New York знаходиться в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США). Якщо, перебуваючи в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), користувач бажає зателефонувати абоненту в New York, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США) починається з +1, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в New York, потрібно додати до такого номера префікс +1 212.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +1 212, що додається як префікс до телефонного номера в New York, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 001 212.
Визначник номера телефону