Код зони 26 / +50626Код зони:26     (+506 26)
Місто або регіон:Guanacaste, Central, North Puntarenas

Країна:

Коста-Рика


Код зони 26 / +50626 (Коста-Рика)


Префікс 26 - це код міста Guanacaste, Central, North Puntarenas. Guanacaste, Central, North Puntarenas знаходиться в Коста-Рика. Якщо, перебуваючи в Коста-Рика, користувач бажає зателефонувати абоненту в Guanacaste, Central, North Puntarenas, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Коста-Рика починається з +506, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Guanacaste, Central, North Puntarenas, потрібно додати до такого номера префікс +506 26.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +506 26, що додається як префікс до телефонного номера в Guanacaste, Central, North Puntarenas, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00506 26.
Визначник номера телефону