Код зони 46 / +5546Код зони:46     (+55 46)
Місто або регіон:Francisco Beltrão, Pato Branco

Країна:

Бразилія


Код зони 46 / +5546 (Бразилія)


Префікс 46 - це код міста Francisco Beltrão, Pato Branco. Francisco Beltrão, Pato Branco знаходиться в Бразилія. Якщо, перебуваючи в Бразилія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Francisco Beltrão, Pato Branco, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Бразилія починається з +55, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Francisco Beltrão, Pato Branco, потрібно додати до такого номера префікс +55 46.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +55 46, що додається як префікс до телефонного номера в Francisco Beltrão, Pato Branco, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0055 46.
Визначник номера телефону