Код зони 5 / +9755Код зони 5 / +9755 (Бутан)


Префікс 5 - це код міста Phuntsholing, Pasakha, Gedu, Tala, Padechu, Sinchekha, Lhamoi Zingkha, Samtse, Gomtu, Chargary, Sibsoo. Phuntsholing, Pasakha, Gedu, Tala, Padechu, Sinchekha, Lhamoi Zingkha, Samtse, Gomtu, Chargary, Sibsoo знаходиться в Бутан. Якщо, перебуваючи в Бутан, користувач бажає зателефонувати абоненту в Phuntsholing, Pasakha, Gedu, Tala, Padechu, Sinchekha, Lhamoi Zingkha, Samtse, Gomtu, Chargary, Sibsoo, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Бутан починається з +975, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Phuntsholing, Pasakha, Gedu, Tala, Padechu, Sinchekha, Lhamoi Zingkha, Samtse, Gomtu, Chargary, Sibsoo, потрібно додати до такого номера префікс +975 5.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +975 5, що додається як префікс до телефонного номера в Phuntsholing, Pasakha, Gedu, Tala, Padechu, Sinchekha, Lhamoi Zingkha, Samtse, Gomtu, Chargary, Sibsoo, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00975 5.
Визначник номера телефону