Код зони 55 / +5555Код зони:55     (+55 55)
Місто або регіон:Santa Maria, Uruguaiana, Cruz Alta

Країна:

БразиліяПрефікс 55 - це код міста Santa Maria, Uruguaiana, Cruz Alta. Santa Maria, Uruguaiana, Cruz Alta знаходиться в Бразилія. Якщо, перебуваючи в Бразилія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Santa Maria, Uruguaiana, Cruz Alta, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Бразилія починається з +55, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Santa Maria, Uruguaiana, Cruz Alta, потрібно додати до такого номера префікс +55 55.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +55 55, що додається як префікс до телефонного номера в Santa Maria, Uruguaiana, Cruz Alta, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0055 55.
Визначник номера телефону


Код зони 55 / +5555 (Бразилія)