Код зони 6 / +816Код зони:6     (+81 6)
Місто або регіон:Osaka, Higashiōsaka, Suita, Toyonaka, Amagasaki

Країна:

Японія


Код зони 6 / +816 (Японія)


Префікс 6 - це код міста Osaka, Higashiōsaka, Suita, Toyonaka, Amagasaki. Osaka, Higashiōsaka, Suita, Toyonaka, Amagasaki знаходиться в Японія. Якщо, перебуваючи в Японія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Osaka, Higashiōsaka, Suita, Toyonaka, Amagasaki, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Японія починається з +81, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Osaka, Higashiōsaka, Suita, Toyonaka, Amagasaki, потрібно додати до такого номера префікс +81 6.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +81 6, що додається як префікс до телефонного номера в Osaka, Higashiōsaka, Suita, Toyonaka, Amagasaki, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0081 6.
Визначник номера телефону