Код зони 61 / +5661Код зони:61     (+56 61)
Місто або регіон:Magallanes, Antártica Chilena

Країна:

Чилі


Код зони 61 / +5661 (Чилі)


Префікс 61 - це код міста Magallanes, Antártica Chilena. Magallanes, Antártica Chilena знаходиться в Чилі. Якщо, перебуваючи в Чилі, користувач бажає зателефонувати абоненту в Magallanes, Antártica Chilena, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Чилі починається з +56, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Magallanes, Antártica Chilena, потрібно додати до такого номера префікс +56 61.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +56 61, що додається як префікс до телефонного номера в Magallanes, Antártica Chilena, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0056 61.
Визначник номера телефону