Код зони 7 / +477Код зони:7     (+47 7)
Місто або регіон:Møre og Romsdal, Trøndelag (Trondheim)

Країна:

НорвегіяПрефікс 7 - це код міста Møre og Romsdal, Trøndelag (Trondheim). Møre og Romsdal, Trøndelag (Trondheim) знаходиться в Норвегія. Якщо, перебуваючи в Норвегія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Møre og Romsdal, Trøndelag (Trondheim), окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Норвегія починається з +47, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Møre og Romsdal, Trøndelag (Trondheim), потрібно додати до такого номера префікс +47 7.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +47 7, що додається як префікс до телефонного номера в Møre og Romsdal, Trøndelag (Trondheim), на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0047 7.
Визначник номера телефону


Код зони 7 / +477 (Норвегія)