Код зони 709 / +1709Код зони:709     (+1 709)
Місто або регіон:Newfoundland and Labrador

Країна:

Канада


Код зони 709 / +1709 (Канада)


Префікс 709 - це код міста Newfoundland and Labrador. Newfoundland and Labrador знаходиться в Канада. Якщо, перебуваючи в Канада, користувач бажає зателефонувати абоненту в Newfoundland and Labrador, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Канада починається з +1, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Newfoundland and Labrador, потрібно додати до такого номера префікс +1 709.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +1 709, що додається як префікс до телефонного номера в Newfoundland and Labrador, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 001 709.
Визначник номера телефону