Код зони 76 / +21676Код зони:76     (+216 76)
Місто або регіон:Gafsa, Sidi Bouzid, Tozeur

Країна:

Туніс


Код зони 76 / +21676 (Туніс)


Префікс 76 - це код міста Gafsa, Sidi Bouzid, Tozeur. Gafsa, Sidi Bouzid, Tozeur знаходиться в Туніс. Якщо, перебуваючи в Туніс, користувач бажає зателефонувати абоненту в Gafsa, Sidi Bouzid, Tozeur, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Туніс починається з +216, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Gafsa, Sidi Bouzid, Tozeur, потрібно додати до такого номера префікс +216 76.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +216 76, що додається як префікс до телефонного номера в Gafsa, Sidi Bouzid, Tozeur, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00216 76.
Визначник номера телефону