Код зони 80 / +35680Код зони:80     (+356 80)
Місто або регіон:Żabbar, Vittoriosa, Fgura

Країна:

Мальта


Код зони 80 / +35680 (Мальта)


Префікс 80 - це код міста Żabbar, Vittoriosa, Fgura. Żabbar, Vittoriosa, Fgura знаходиться в Мальта. Якщо, перебуваючи в Мальта, користувач бажає зателефонувати абоненту в Żabbar, Vittoriosa, Fgura, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Мальта починається з +356, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Żabbar, Vittoriosa, Fgura, потрібно додати до такого номера префікс +356 80.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +356 80, що додається як префікс до телефонного номера в Żabbar, Vittoriosa, Fgura, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00356 80.
Визначник номера телефону