Код зони 828 / +1828Код зони 828 / +1828 (Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США))


Префікс 828 - це код міста North Carolina. North Carolina знаходиться в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США). Якщо, перебуваючи в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), користувач бажає зателефонувати абоненту в North Carolina, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США) починається з +1, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в North Carolina, потрібно додати до такого номера префікс +1 828.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +1 828, що додається як префікс до телефонного номера в North Carolina, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 001 828.
Визначник номера телефону


Код зони 828 / +1828