Код зони 863 / +91863Код зони:863     (+91 863)
Місто або регіон:Guntur, Andhra Pradesh

Країна:

Індія


Код зони 863 / +91863 (Індія)


Префікс 863 - це код міста Guntur, Andhra Pradesh. Guntur, Andhra Pradesh знаходиться в Індія. Якщо, перебуваючи в Індія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Guntur, Andhra Pradesh, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Індія починається з +91, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Guntur, Andhra Pradesh, потрібно додати до такого номера префікс +91 863.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +91 863, що додається як префікс до телефонного номера в Guntur, Andhra Pradesh, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0091 863.
Визначник номера телефону