Код города 88 (+67988 / 0067988 / 01167988) (Код міста / Код зони)Код города 88 / +67988 / 0067988 / 01167988, Фіджі (Код міста / Код зони)


Префікс 88 - це код міста Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands. Для фіктивного номера телефону 1104276 та коду регіону (код города / код міста) 88 дзвоніть 88 1104276. Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands знаходиться в Фіджі.

Префікс коду регіону (код города / код міста) присвоює номер телефону абонента певній локації. Окрім коду регіону (код города / код міста) існують інші типи префіксів: префікси міжнародних країн, префікси мобільних операторів та префікси різних сервісів. Вони поєднуються для кількох цілей. Під час дзвінка з однієї країни в іншу у випадках, коли одержувач дзвінка має стаціонарний телефон, префікс країни поєднується з кодом регіону (код города / код міста) та номером абонента. Для фіктивного номера телефону 1104276, коду регіону (код города / код міста) 88 (Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands) та Телефонний код країни 00679 дзвоніть 00679 88 1104276. Якщо дзвінок здійснюється на мобільний пристрій, код регіону (код города / код міста) поєднується з префіксом мобільного оператора та номером абонента. Якщо дзвінок здійснюється абоненту в тій самій країні, код регіону (код города / код міста) можна пропустити. У випадку національних дзвінків з одного стаціонарного телефону на інший телефонний код також може бути пропущений у багатьох країнах, коли обидва абоненти мають однаковий код регіону (код города / код міста). Зокрема, у країнах, де абоненти мають змогу зберегти свій номер телефону після переїзду в інше місце чи місто, код регіону (код города / код міста) - у даному випадку 88 - також потрібно вводити.

Префікс країни і код регіону (код города / код міста) мають одну або більше цифр перед префіксом. Ці цифри вказують телефонній станції, що наступні цифри - це код регіону (код города / код міста) або Телефонний код країни, а не фактичний номер телефону. У випадку з кодами регіонів це, як правило, нуль. Що стосується кодів країн, то країни Західної Європи та більшість країн Африки, Південної Америки та Близького Сходу дотримуються рекомендації МСЕ (Міжнародного союзу електрозв’язку) щодо використання двох нулів. Однак деякі країни не дотримуються цієї рекомендації: наприклад, країни, які беруть участь у північноамериканській схемі нумерації, використовують 011, а Японія - 010.

Послуги, доступ до яких здійснюється через сервісні префікси, можуть стягувати плату не тільки з телекомунікаційних компаній, але і з компаній, які пропонують ці послуги. Як результат, ряд сумнівних компаній пропонують послуги, які є малокорисними, але спричиняють суттєві витрати. Щоб ще більше збільшити свій прибуток, подібні сервіси намагаються утримати абонентів на лінії якомога довше. Наглядові органи регулярно вживають заходів проти таких постачальників, але на це не можна розраховувати. Крім спеціальних номерів, які можна ідентифікувати за допомогою їх префіксів, існують також номери швидкого набору. Найвідомішими є аварійний номер 112 у Європі та 911 у Північній Америці. Ці номери можна використовувати по всій країні без префіксів, наприклад, без Телефонний код країни +679 (00679) або коду регіону (код города / код міста) 88 (Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands).

Як правило, номер телефону абонента передається одержувачу дзвінка та відображається на дисплеї. Хоча можна приховати власний номер телефону, що має сенс, якщо мова йде про захист даних, вас не повинно дивувати, якщо особа, якій ви телефонуєте, не відповідає на дзвінок. Багато людей хочуть знати, хто їм дзвонить, і не відповідають на анонімні дзвінки.

Якщо, перебуваючи в Фіджі, користувач бажає зателефонувати абоненту в Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands, окрім коду міста, знадобиться Телефонний код країни, до якої потрібно зателефонувати. Телефонний код країни Фіджі починається з +679 (00679), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands, потрібно додати до такого номера префікс +679 88. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 1104276, коду регіону (код города / код міста) 88 (Vanua Levu (Labasa / Savusavu / Nabouwalu / Taveuni) / Laucala Island / Lau Islands) та Телефонний код країни 00679 дзвоніть 00679 88 1104276.