Код зони Agadir, Ait Meloul, InezganeМісто або регіон:Agadir, Ait Meloul, Inezgane
Код зони:05282     (+2125282)

Країна:

Марокко


Код зони Agadir, Ait Meloul, Inezgane (Марокко)


Префікс 05282 - це код міста Agadir, Ait Meloul, Inezgane. Agadir, Ait Meloul, Inezgane знаходиться в Марокко. Якщо, перебуваючи в Марокко, користувач бажає зателефонувати абоненту в Agadir, Ait Meloul, Inezgane, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Марокко починається з +212, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Agadir, Ait Meloul, Inezgane, потрібно додати до такого номера префікс +2125282.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +2125282, що додається як префікс до телефонного номера в Agadir, Ait Meloul, Inezgane, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 002125282.
Визначник номера телефону