Код зони Alford (Aberdeen) and StrathdonМісто або регіон:Alford (Aberdeen) and Strathdon
Код зони:01975     (+441975)

Країна:

Велика Британія


Код зони Alford (Aberdeen) and Strathdon (Велика Британія)


Префікс 01975 - це код міста Alford (Aberdeen) and Strathdon. Alford (Aberdeen) and Strathdon знаходиться в Велика Британія. Якщо, перебуваючи в Велика Британія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Alford (Aberdeen) and Strathdon, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Велика Британія починається з +44, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Alford (Aberdeen) and Strathdon, потрібно додати до такого номера префікс +441975.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +441975, що додається як префікс до телефонного номера в Alford (Aberdeen) and Strathdon, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00441975.
Визначник номера телефону