Код зони Alphen aan den RijnМісто або регіон:Alphen aan den Rijn
Код зони:0172     (+31172)

Країна:

Нідерланди


Код зони Alphen aan den Rijn (Нідерланди)


Префікс 0172 - це код міста Alphen aan den Rijn. Alphen aan den Rijn знаходиться в Нідерланди. Якщо, перебуваючи в Нідерланди, користувач бажає зателефонувати абоненту в Alphen aan den Rijn, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Нідерланди починається з +31, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Alphen aan den Rijn, потрібно додати до такого номера префікс +31172.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +31172, що додається як префікс до телефонного номера в Alphen aan den Rijn, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0031172.
Визначник номера телефону