Код зони Ascoli Piceno (San Benedetto del Tronto)Місто або регіон:Ascoli Piceno (San Benedetto del Tronto)
Код зони:0735     (+39735)

Країна:

Італія


Код зони Ascoli Piceno (San Benedetto del Tronto) (Італія)


Префікс 0735 - це код міста Ascoli Piceno (San Benedetto del Tronto). Ascoli Piceno (San Benedetto del Tronto) знаходиться в Італія. Якщо, перебуваючи в Італія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Ascoli Piceno (San Benedetto del Tronto), окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Італія починається з +39, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Ascoli Piceno (San Benedetto del Tronto), потрібно додати до такого номера префікс +39735.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +39735, що додається як префікс до телефонного номера в Ascoli Piceno (San Benedetto del Tronto), на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0039735.
Визначник номера телефону