Код зони Bareilly, Uttar PradeshМісто або регіон:Bareilly, Uttar Pradesh
Код зони:581     (+91 581)

Країна:

Індія


Код зони Bareilly, Uttar Pradesh (Індія)


Префікс 581 - це код міста Bareilly, Uttar Pradesh. Bareilly, Uttar Pradesh знаходиться в Індія. Якщо, перебуваючи в Індія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Bareilly, Uttar Pradesh, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Індія починається з +91, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Bareilly, Uttar Pradesh, потрібно додати до такого номера префікс +91 581.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +91 581, що додається як префікс до телефонного номера в Bareilly, Uttar Pradesh, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0091 581.
Визначник номера телефону