Код зони Baruun Bayan-UlaanМісто або регіон:Baruun Bayan-Ulaan
Код зони:3241     (+976 3241)

Країна:

МонголіяПрефікс 3241 - це код міста Baruun Bayan-Ulaan. Baruun Bayan-Ulaan знаходиться в Монголія. Якщо, перебуваючи в Монголія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Baruun Bayan-Ulaan, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Монголія починається з +976, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Baruun Bayan-Ulaan, потрібно додати до такого номера префікс +976 3241.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +976 3241, що додається як префікс до телефонного номера в Baruun Bayan-Ulaan, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00976 3241.
Визначник номера телефону


Код зони Baruun Bayan-Ulaan (Монголія)