Код зони Bernried NiederbayernМісто або регіон:Bernried Niederbayern
Код зони:09905     (+499905)

Країна:

Німеччина


Код зони Bernried Niederbayern (Німеччина)


Префікс 09905 - це код міста Bernried Niederbayern. Bernried Niederbayern знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Bernried Niederbayern, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Bernried Niederbayern, потрібно додати до такого номера префікс +499905.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +499905, що додається як префікс до телефонного номера в Bernried Niederbayern, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00499905.
Визначник номера телефону