Код зони Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong SonМісто або регіон:Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son
Код зони:052     (+6652)
053     (+6653)

Країна:

Таїланд


Код зони Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son (Таїланд)


Префікс 053 - це код міста Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son. Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son знаходиться в Таїланд. Якщо, перебуваючи в Таїланд, користувач бажає зателефонувати абоненту в Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Таїланд починається з +66, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son, потрібно додати до такого номера префікс +6653.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +6653, що додається як префікс до телефонного номера в Chiang Mai, Chiang Rai, Lamphun, Mae Hong Son, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 006653.
Визначник номера телефону