Код зони Choir city (Sümber sum)Місто або регіон:Choir city (Sümber sum)
Код зони:542     (+976 542)

Країна:

Монголія


Код зони Choir city (Sümber sum) (Монголія)


Префікс 542 - це код міста Choir city (Sümber sum). Choir city (Sümber sum) знаходиться в Монголія. Якщо, перебуваючи в Монголія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Choir city (Sümber sum), окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Монголія починається з +976, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Choir city (Sümber sum), потрібно додати до такого номера префікс +976 542.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +976 542, що додається як префікс до телефонного номера в Choir city (Sümber sum), на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00976 542.
Визначник номера телефону