Код зони Fionnphort, Isle of MullМісто або регіон:Fionnphort, Isle of Mull
Код зони:01681     (+441681)

Країна:

Велика Британія


Код зони Fionnphort, Isle of Mull (Велика Британія)


Префікс 01681 - це код міста Fionnphort, Isle of Mull. Fionnphort, Isle of Mull знаходиться в Велика Британія. Якщо, перебуваючи в Велика Британія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Fionnphort, Isle of Mull, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Велика Британія починається з +44, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Fionnphort, Isle of Mull, потрібно додати до такого номера префікс +441681.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +441681, що додається як префікс до телефонного номера в Fionnphort, Isle of Mull, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00441681.
Визначник номера телефону