Код зони Funda das FigueirasМісто або регіон:Funda das Figueiras
Код зони:252     (+238 252)

Країна:

Кабо-Верде


Код зони Funda das Figueiras (Кабо-Верде)


Префікс 252 - це код міста Funda das Figueiras. Funda das Figueiras знаходиться в Кабо-Верде. Якщо, перебуваючи в Кабо-Верде, користувач бажає зателефонувати абоненту в Funda das Figueiras, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Кабо-Верде починається з +238, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Funda das Figueiras, потрібно додати до такого номера префікс +238 252.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +238 252, що додається як префікс до телефонного номера в Funda das Figueiras, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00238 252.
Визначник номера телефону