Код зони Hornsea and PatringtonМісто або регіон:Hornsea and Patrington
Код зони:01964     (+441964)

Країна:

Велика Британія


Код зони Hornsea and Patrington (Велика Британія)


Префікс 01964 - це код міста Hornsea and Patrington. Hornsea and Patrington знаходиться в Велика Британія. Якщо, перебуваючи в Велика Британія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Hornsea and Patrington, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Велика Британія починається з +44, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Hornsea and Patrington, потрібно додати до такого номера префікс +441964.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +441964, що додається як префікс до телефонного номера в Hornsea and Patrington, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00441964.
Визначник номера телефону