Код города Isla de la Juventud (Isle of Youth) (Код міста / Код зони)Місто або регіон:Isla de la Juventud (Isle of Youth)

Код города / Код міста:

46     (+53 46)

Країна:

Куба

Визначник номера телефону

Код города Isla de la Juventud (Isle of Youth) (Код міста / Код зони)


Код міста Isla de la Juventud (Isle of Youth) - 46. Для фіктивного номера телефону 862309 та коду регіону (код города / код міста) 46 дзвоніть 46 862309. Isla de la Juventud (Isle of Youth) знаходиться в Куба.

Префікс коду регіону (код города / код міста) присвоює номер телефону абонента певній локації. Окрім коду регіону (код города / код міста) існують інші типи префіксів: префікси міжнародних країн, префікси мобільних операторів та префікси різних сервісів. Вони поєднуються для кількох цілей. Під час дзвінка з однієї країни в іншу у випадках, коли одержувач дзвінка має стаціонарний телефон, префікс країни поєднується з кодом регіону (код города / код міста) та номером абонента. Для фіктивного номера телефону 862309, коду регіону (код города / код міста) 46 (Isla de la Juventud (Isle of Youth)) та Телефонний код країни 0053 дзвоніть 0053 46 862309. Якщо дзвінок здійснюється на мобільний пристрій, код регіону (код города / код міста) поєднується з префіксом мобільного оператора та номером абонента. Якщо дзвінок здійснюється абоненту в тій самій країні, код регіону (код города / код міста) можна пропустити. У випадку національних дзвінків з одного стаціонарного телефону на інший телефонний код також може бути пропущений у багатьох країнах, коли обидва абоненти мають однаковий код регіону (код города / код міста). Зокрема, у країнах, де абоненти мають змогу зберегти свій номер телефону після переїзду в інше місце чи місто, код регіону (код города / код міста) - у даному випадку 46 - також потрібно вводити.

Префікс країни і код регіону (код города / код міста) мають одну або більше цифр перед префіксом. Ці цифри вказують телефонній станції, що наступні цифри - це код регіону (код города / код міста) або Телефонний код країни, а не фактичний номер телефону. У випадку з кодами регіонів це, як правило, нуль. Що стосується кодів країн, то країни Західної Європи та більшість країн Африки, Південної Америки та Близького Сходу дотримуються рекомендації МСЕ (Міжнародного союзу електрозв’язку) щодо використання двох нулів. Однак деякі країни не дотримуються цієї рекомендації: наприклад, країни, які беруть участь у північноамериканській схемі нумерації, використовують 011, а Японія - 010.

Послуги, доступ до яких здійснюється через сервісні префікси, можуть стягувати плату не тільки з телекомунікаційних компаній, але і з компаній, які пропонують ці послуги. Як результат, ряд сумнівних компаній пропонують послуги, які є малокорисними, але спричиняють суттєві витрати. Щоб ще більше збільшити свій прибуток, подібні сервіси намагаються утримати абонентів на лінії якомога довше. Наглядові органи регулярно вживають заходів проти таких постачальників, але на це не можна розраховувати. Крім спеціальних номерів, які можна ідентифікувати за допомогою їх префіксів, існують також номери швидкого набору. Найвідомішими є аварійний номер 112 у Європі та 911 у Північній Америці. Ці номери можна використовувати по всій країні без префіксів, наприклад, без Телефонний код країни +53 (0053) або коду регіону (код города / код міста) 46 (Isla de la Juventud (Isle of Youth)).

Як правило, номер телефону абонента передається одержувачу дзвінка та відображається на дисплеї. Хоча можна приховати власний номер телефону, що має сенс, якщо мова йде про захист даних, вас не повинно дивувати, якщо особа, якій ви телефонуєте, не відповідає на дзвінок. Багато людей хочуть знати, хто їм дзвонить, і не відповідають на анонімні дзвінки.

Якщо, перебуваючи в Куба, користувач бажає зателефонувати абоненту в Isla de la Juventud (Isle of Youth), окрім коду міста, знадобиться Телефонний код країни, до якої потрібно зателефонувати. Телефонний код країни Куба починається з +53 (0053), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Isla de la Juventud (Isle of Youth), потрібно додати до такого номера префікс +53 46. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 862309, коду регіону (код города / код міста) 46 (Isla de la Juventud (Isle of Youth)) та Телефонний код країни 0053 дзвоніть 0053 46 862309.