Код зони Jose Domingo OcamposМісто або регіон:Jose Domingo Ocampos
Код зони:527     (+595 527)

Країна:

Парагвай


Код зони Jose Domingo Ocampos (Парагвай)


Префікс 527 - це код міста Jose Domingo Ocampos. Jose Domingo Ocampos знаходиться в Парагвай. Якщо, перебуваючи в Парагвай, користувач бажає зателефонувати абоненту в Jose Domingo Ocampos, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Парагвай починається з +595, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Jose Domingo Ocampos, потрібно додати до такого номера префікс +595 527.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +595 527, що додається як префікс до телефонного номера в Jose Domingo Ocampos, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00595 527.
Визначник номера телефону