Код зони Kammern im LiesingtalМісто або регіон:Kammern im Liesingtal
Код зони:3844     (+43 3844)

Країна:

Австрія


Код зони Kammern im Liesingtal (Австрія)


Префікс 3844 - це код міста Kammern im Liesingtal. Kammern im Liesingtal знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Kammern im Liesingtal, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Kammern im Liesingtal, потрібно додати до такого номера префікс +43 3844.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 3844, що додається як префікс до телефонного номера в Kammern im Liesingtal, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 3844.
Визначник номера телефону