Код зони Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut SongkhramМісто або регіон:Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram
Код зони:034     (+6634)

Країна:

Таїланд


Код зони Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram (Таїланд)


Префікс 034 - це код міста Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram. Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram знаходиться в Таїланд. Якщо, перебуваючи в Таїланд, користувач бажає зателефонувати абоненту в Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Таїланд починається з +66, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram, потрібно додати до такого номера префікс +6634.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +6634, що додається як префікс до телефонного номера в Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 006634.
Визначник номера телефону