Код зони Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit)Місто або регіон:Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit)
Код зони:0628     (+62628)

Країна:

Індонезія


Код зони Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit) (Індонезія)


Префікс 0628 - це код міста Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit). Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit) знаходиться в Індонезія. Якщо, перебуваючи в Індонезія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit), окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Індонезія починається з +62, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit), потрібно додати до такого номера префікс +62628.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +62628, що додається як префікс до телефонного номера в Karo, Deli Serdang (Bandar Baru, Sibolangit), на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0062628.
Визначник номера телефону