Код зони Kleinow Kr PrignitzМісто або регіон:Kleinow Kr Prignitz
Код зони:038784     (+4938784)

Країна:

Німеччина


Код зони Kleinow Kr Prignitz (Німеччина)


Префікс 038784 - це код міста Kleinow Kr Prignitz. Kleinow Kr Prignitz знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Kleinow Kr Prignitz, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Kleinow Kr Prignitz, потрібно додати до такого номера префікс +4938784.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +4938784, що додається як префікс до телефонного номера в Kleinow Kr Prignitz, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 004938784.
Визначник номера телефону