Код зони Langenfeld RheinlandМісто або регіон:Langenfeld Rheinland
Код зони:02173     (+492173)

Країна:

Німеччина


Код зони Langenfeld Rheinland (Німеччина)


Префікс 02173 - це код міста Langenfeld Rheinland. Langenfeld Rheinland знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Langenfeld Rheinland, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Langenfeld Rheinland, потрібно додати до такого номера префікс +492173.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +492173, що додається як префікс до телефонного номера в Langenfeld Rheinland, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00492173.
Визначник номера телефону