Код зони Leopoldsdorf im MarchfeldeМісто або регіон:Leopoldsdorf im Marchfelde
Код зони:2216     (+43 2216)

Країна:

Австрія


Код зони Leopoldsdorf im Marchfelde (Австрія)


Префікс 2216 - це код міста Leopoldsdorf im Marchfelde. Leopoldsdorf im Marchfelde знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Leopoldsdorf im Marchfelde, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Leopoldsdorf im Marchfelde, потрібно додати до такого номера префікс +43 2216.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 2216, що додається як префікс до телефонного номера в Leopoldsdorf im Marchfelde, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 2216.
Визначник номера телефону