Код зони Market HarboroughМісто або регіон:Market Harborough
Код зони:01858     (+441858)

Країна:

Велика Британія


Код зони Market Harborough (Велика Британія)


Префікс 01858 - це код міста Market Harborough. Market Harborough знаходиться в Велика Британія. Якщо, перебуваючи в Велика Британія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Market Harborough, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Велика Британія починається з +44, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Market Harborough, потрібно додати до такого номера префікс +441858.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +441858, що додається як префікс до телефонного номера в Market Harborough, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00441858.
Визначник номера телефону