Код зони Mataram, West Lombok, Central LombokМісто або регіон:Mataram, West Lombok, Central Lombok
Код зони:0370     (+62370)

Країна:

Індонезія


Код зони Mataram, West Lombok, Central Lombok (Індонезія)


Префікс 0370 - це код міста Mataram, West Lombok, Central Lombok. Mataram, West Lombok, Central Lombok знаходиться в Індонезія. Якщо, перебуваючи в Індонезія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Mataram, West Lombok, Central Lombok, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Індонезія починається з +62, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Mataram, West Lombok, Central Lombok, потрібно додати до такого номера префікс +62370.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +62370, що додається як префікс до телефонного номера в Mataram, West Lombok, Central Lombok, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0062370.
Визначник номера телефону