Код зони Münchweiler an der RodalbМісто або регіон:Münchweiler an der Rodalb
Код зони:06395     (+496395)

Країна:

Німеччина


Код зони Münchweiler an der Rodalb (Німеччина)


Префікс 06395 - це код міста Münchweiler an der Rodalb. Münchweiler an der Rodalb знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Münchweiler an der Rodalb, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Münchweiler an der Rodalb, потрібно додати до такого номера префікс +496395.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +496395, що додається як префікс до телефонного номера в Münchweiler an der Rodalb, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00496395.
Визначник номера телефону