Код зони North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen)Місто або регіон:North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen)
Код зони:013     (+35813)

Країна:

Фінляндія


Код зони North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen) (Фінляндія)


Префікс 013 - це код міста North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen). North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen) знаходиться в Фінляндія. Якщо, перебуваючи в Фінляндія, користувач бажає зателефонувати абоненту в North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen), окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Фінляндія починається з +358, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen), потрібно додати до такого номера префікс +35813.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +35813, що додається як префікс до телефонного номера в North Karelia (Pohjois-Karjala / Norra Karelen), на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0035813.
Визначник номера телефону