Код зони Offenbach an der QueichМісто або регіон:Offenbach an der Queich
Код зони:06348     (+496348)

Країна:

Німеччина


Код зони Offenbach an der Queich (Німеччина)


Префікс 06348 - це код міста Offenbach an der Queich. Offenbach an der Queich знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Offenbach an der Queich, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Offenbach an der Queich, потрібно додати до такого номера префікс +496348.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +496348, що додається як префікс до телефонного номера в Offenbach an der Queich, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00496348.
Визначник номера телефону