Код зони Offenhausen MittelfrМісто або регіон:Offenhausen Mittelfr
Код зони:09158     (+499158)

Країна:

Німеччина


Код зони Offenhausen Mittelfr (Німеччина)


Префікс 09158 - це код міста Offenhausen Mittelfr. Offenhausen Mittelfr знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Offenhausen Mittelfr, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Offenhausen Mittelfr, потрібно додати до такого номера префікс +499158.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +499158, що додається як префікс до телефонного номера в Offenhausen Mittelfr, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00499158.
Визначник номера телефону