Код зони Paderborn-Schloss NeuhausМісто або регіон:Paderborn-Schloss Neuhaus
Код зони:05254     (+495254)

Країна:

Німеччина


Код зони Paderborn-Schloss Neuhaus (Німеччина)


Префікс 05254 - це код міста Paderborn-Schloss Neuhaus. Paderborn-Schloss Neuhaus знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Paderborn-Schloss Neuhaus, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Paderborn-Schloss Neuhaus, потрібно додати до такого номера префікс +495254.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +495254, що додається як префікс до телефонного номера в Paderborn-Schloss Neuhaus, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00495254.
Визначник номера телефону


Код зони Paderborn-Schloss Neuhaus